24.11.2008 17:52

Nymburk – Český Brod 3:1 a 3:0

Nymburský deník:

Volejbalový krajský přebor má za sebou další zápasy. Čelákovice měly v tomto dvoukole volno. Všechlapy prohrály doma oba své zápasy s týmem Benešova a nymburský SKP porazil dvakrát Český Brod.

Všechlapy – Benešov 2:3 a 1:3

Domácí sehráli smolné zápasy. První mač byl vyrovnaný, ale ve druhém setu se zranil Dohnal, který si přetrhl achillovku a musel do nemocnice. Všechlapy set prohrály a pak prohrály i rozhodující pátou hru. Ve druhém zápase museli domácí kvůli dalšímu zranění hodně improvizovat a to se nakonec projevilo na konečném výsledku. „Byly to dost kuriózní zápasy, které ovlivnila zranění,“ řekl domácí hráč Matěj Lachman.

Povinná výhra domácích, neboť hosté jsou na posledním místě tabulky. Nymburk lehce vedl v prvním zápase 2:0, ale pak stratil koncentraci a hosté vyhráli set. Pak už zase kralovali domácí. A druhý zápas byl „hotový“ za padesát minut. „Zbytečně jsme ztratili jeden set, byli jsme nekoncentrovaní. Jinak to ale byly jednoznačné zápasy,“ řekl Vojtěch Věchet, hráč Nymburka.