18.11.2008 09:45

Český Brod – Všechlapy 1:3 a 0:3

Nymburský deník:

 

Nymburk prohrál oba zápasy, Všechlapy zase oba vyhrály

Nymbursko - Dalšími zápasy pokračoval volejbalový krajský přebor mužů. Výborně si vedli borci Všechlap, kteří vyhráli na palubovce Českého Brodu oba zápasy. Čelákovice zvítězily v Benešově alespoň jednou, ale nymburský SKP oba své duely s Tuchlovicemi prohrál.

 

Tuchlovice – Nymburk 3:2 a 3:2

Oba zápasy byly vyrovnané, ale v obou se z výhry radovali domácí. V prvním duelu prohráli hosté smolně dvě koncovky a poté prohráli i v tie breaku 13:15. „Rozhodly chyby,“ uvedl člen nymburského družstva Vojtěch Věchet. Ve druhém střetnutí vedl Nymburk hladce 2:0, ale pak se zranil Matys a to hosty vykolejilo. Prohráli dva sety a poté opět i zkrácenou hru.

Český Brod – Všechlapy 1:3 a 0:3

Výsledky obou mačů plně vypovídají o průběhu hry. Hosté vyhráli zccela jednoznačně, v utkání nebyly ani žádné zvraty. Domácí jsou také na posledním místě tabulky. „Byl to hladký průběh bez komplikací,“ uvedl Matěj Lachman, hráč hostujícího mužstva.

Benešov – Čelákovice 1:3 a 3:0

Hostům se nejprve povedl první zápas, který vyhráli, ale pak za svým soupeřem zaostali, neboť týmu chyběl klíčový blokař, který musel odjet.
 

 

Odkaz

—————

Zpět